Znajdź produkty i pliki do pobrania
When autocomplete results are available use up and down arrows to review and enter to select

Moje wsparcie

Open/View Cases

Do otwarcia lub wyświetlenia zgłoszenia jest potrzebna umowa o świadczenie usług

TAC Connect Bot

Otrzymuj natychmiastowe aktualizacje na temat zgłoszenia do asystenta TAC i nie tylko

Skontaktuj się z TAC telefonicznie

Narzędzia do sprawdzania statusu

 • Porady dotyczące bezpieczeństwa

  W portalu Cisco Security znajdziesz informacje, które przekładają się na praktyczne działania w zakresie eliminacji luk i zagrożeń bezpieczeństwa w produktach i usługach Cisco oraz produktach firm trzecich.

 • Powiadomienia o problemach

  Dowiedz się więcej o poważniejszych problemach niekoniecznie dotyczących luk w zabezpieczeniach, które jednak bezpośrednio dotyczą produktów Cisco i najczęściej wymagają uaktualnienia, znalezienia alternatywnego rozwiązania albo innego działania ze strony klienta.

 • Status chmury Cisco

  Sprawdź bieżący status usług i składników w ramach ofert chmurowych firmy Cisco dla Webex, zabezpieczeń i Internetu rzeczy.

 • TAC Connect Bot

  W przypadku istniejących zastosowań asystent TAC Connect Bot oferuje klientom i partnerom doświadczenie samoobsługowe w zakresie zapytań dotyczących typowych spraw i podstawowych transakcji, bez konieczności oczekiwania w kolejce.

Więcej narzędzi

 • Analizator rozwiązań z zakresu współpracy

  Zestaw narzędzi wspomagający Cię w codziennej obsłudze infrastruktury do współpracy.

 • Cisco CLI Analyzer

  Cisco CLI Analyzer (poprzednio ASA CLI Analyzer) to inteligentny klient SSH ze zintegrowanymi narzędziami TAC i know-how. Służy do pomocy w rozwiązywaniu problemów ze wspieranym oprogramowaniem Cisco i sprawdzania jego ogólnej kondycji.

 • Moje powiadomienia

  Usługa Moje powiadomienia pozwala użytkownikowi zapisać się do systemu powiadomień i odbierać powiadomienia dotyczące bezpieczeństwa, zakończenia wsparcia, problemów oraz aktualizacji oprogramowania i poprawek błędów określonych produktów i technologii Cisco.

Wyświetl wszystkie narzędzia

Licencje

Oprogramowanie i pliki do pobrania

 • Cisco Software Checker

  Użyj narzędzia Cisco Software Checker, aby wyszukać porady dotyczące bezpieczeństwa, które odnoszą się do określonych wydań oprogramowania Cisco IOS, IOS XE, NX-OS oraz NX-OS w trybie ACI.

 • Pobierz oprogramowanie Cisco

  Uzyskaj najnowsze aktualizacje, poprawki i wydania oprogramowania Cisco.