Pomóż nam zadbać o aktualność informacji o Tobie, aby otrzymywać istotne dla Ciebie treści.

Aktualizuj swój profil

Partnerstwa, dzięki którym wszystko jest możliwe

Partnerstwo z firmą Cisco zapewnia wyjątkowe korzyści, takie jak programy i specjalizacje stworzone z myślą o nagrodach, szkoleniach i wsparciu, które stanowią modernizację Twoich praktyk, a także okazję do przekształcenia możliwości i procesów sprzedaży.

Twoja rentowność jest naszym celem nr 1

Skorzystaj z naszych programów i korzyści, przeznaczonych wyłącznie dla partnerów firmy Cisco.

Program dla Partnerów

Program, który ma elastyczną strukturę zbudowaną wokół tego, jak dostarczasz wartość klientom.

Prędkość przekazu marketingowego

Szkolenia pomagające zmodernizować podejście marketingowe, konfigurowalne kampanie i dostęp do najwyższej klasy społeczności cyfrowej.

Ścieżki transformacji

Poznaj możliwości, dzięki którym Cisco może pomóc Ci w budowaniu nowych możliwości i rozwijaniu potrzeb klientów.

Dołącz do sieci partnerskiej Cisco

Utwórz konto

Zrób pierwszy krok w naszym procesie rejestracji i utwórz konto Cisco. Użytkownik posiadający konto może kontynuować rejestrację w sieci partnerskiej Cisco.

Zarejestruj się jako partner Cisco lub skojarz konto

Dla nowych firm

Zaloguj się na swoje konto Cisco i zarejestruj swoją firmę jako partnera Cisco, aby uzyskać dostęp do ekskluzywnych treści dla partnerów.

Dla osób indywidualnych

Zaloguj się na swoje konto Cisco i skojarz to konto z istniejącą firmą partnerską Cisco, aby uzyskać dostęp do ekskluzywnych treści partnerskich.

Partnerzy Cisco osiągają realne rezultaty

Twór przyszłości

Firmy odnoszące sukcesy nie zawsze grają według zasad. Partner Cisco, firma AmpThink, nie tylko bierze udział w grze, ale także definuje ją na nowo – i wygrywa.

Wytyczaj drogi dla innych

Jako jeden z pierwszych członków afroamerykańskiej społeczności partnerów Cisco, TGS pomaga otworzyć drzwi innym firmom z kapitałem należącym do czarnoskórych osób.

Znajdź Partnera

Partnerzy współpracują z Tobą i pomagają w integracji, tworzeniu, zakupie i wyborze rozwiązań, oprogramowania i usług, których potrzebujesz.