Заява Cisco про конфіденційність онлайн

Центр довіри та прозорості

Cisco прагне підтримувати надійний захист для наших клієнтів, продуктів і компанії. Наші принципи: налагоджувати й підтримувати довірчі відносини, знижувати ризики й просто чинити правильно.

Компанія Cisco Systems, Inc. та її дочірні компанії (разом – «Cisco») прагнуть захистити Вашу конфіденційність і забезпечити Вас позитивними враженнями під час користування нашими вебсайтами, продуктами й послугами (далі – «Рішеннями»).

Ця Заява про конфіденційність стосується вебсайтів і Рішень Cisco, які містять посилання на Заяву про конфіденційність або згадку про неї. Заява описує наші правила обробки особистих даних, доступні для Вас варіанти керування процесом збирання, використання, доступом до Ваших особистих даних, а також способи їхнього оновлення й виправлення. Зауважте, що додаткова інформація про наші правила поводження з Особистими даними в контексті Рішень Cisco може надаватися для конкретних рішень у листах і картах конфіденційних даних, описах пропозицій або інших повідомленнях, що відображаються до чи під час збирання даних. Певні вебсайти й Рішення Cisco можуть мати власну документацію стосовно конфіденційності, що описує особливості обробки особистих даних саме для цих вебсайтів чи Рішень. Якщо спеціальне повідомлення для вебсайту чи Рішення відрізняється від цієї Заяви про конфіденційність, пріоритет матиме спеціальне повідомлення. У разі наявності відмінностей у версіях цієї Заяви про конфіденційність, перекладених не англійською мовою, пріоритет матиме версія, складена американським варіантом англійської мови.

Що таке особисті дані?

«Особисті дані» – це будь-які відомості, які обґрунтовано можуть бути використані для ідентифікації особи відповідним чином або інакше встановлюють особу, зокрема: ім’я, поштова адреса, адреса електронної пошти, номер телефону, дані для входу в обліковий запис (як-от номер облікового запису й пароль), дані облікового запису в соціальних мережах або номер платіжної картки.

Типи Особистої інформації, яку ми можемо обробляти, залежать від специфіки діяльності й цілей, для яких її було зібрано. Вони можуть містити таке:

 • контактну інформацію, інформацію про передплату й дані облікового запису/реєстрації, а також онлайн-ідентифікатори;
 • облікові дані для входу, де вимагається створення облікового запису; 
 • комунікаційний уміст (наприклад, аудіо, відео, текст), соціальні мережі й дискусійні форуми або інші дані щодо спілкування під час взаємодії з Cisco;
 • фінансову інформацію (як-от реквізити банківського рахунку або інформацію про кредитну картку);
 • докладну інформацію про ділову діяльність особи та її інші інтереси й погляди (наприклад, якщо інформація зберігається в базі даних керування відносинами з клієнтами);
 • інформацію про користувача й використання наших вебсайтів і Рішень, зокрема системну інформацію, як-от ідентифікатори пристроїв і телеметрію (наприклад, IP- або MAC-адреса), у випадку, коли такі дані пов’язані або прив’язані до пристрою певної людини.

Якщо ми пов’язуємо з Вашими особистими даними інші дані, вони також вважатимуться особистими даними.

Збирання й використання особистих даних

Коли Ви взаємодієте з нашими вебсайтами, Рішеннями або іншими ресурсами, ми можемо збирати про Вас певні дані, зокрема особисті дані. Ми також отримуємо особисті дані від довірених сторонніх джерел і залучаємо треті сторони до збору особистих даних від нашого імені відповідно до чинного законодавства.

Ми можемо використовувати Ваші особисті дані для нашої комерційної діяльності й гарантії нашої безпеки, для надання, удосконалення та персоналізації наших вебсайтів і Рішень, надсилання сповіщень, маркетингових та інших повідомлень, а також задля інших цілей, дозволених чинним законодавством.

Ми збираємо особисті дані з різними діловими цілями, серед них зокрема:

 • керування відносинами з клієнтами й адміністрування;
 • обробка замовлень, зокрема виставлення рахунків і оплата;
 • повернення активів, повернення й заміна продукції;
 • створення облікових записів користувачів і керування ними;
 • наповнення вебсайтів та Рішень і забезпечення використання певних функцій;
 • аналіз, персоналізація, підвищення точності й покращення користувацького досвіду, комунікацій і взаємодій;
 • надсилання повідомлень (безпосередньо від компанії Cisco або від наших партнерів), зокрема для цілей маркетингу чи оцінювання задоволеності клієнтів;
 • керування параметрами комунікації. Ви можете змінити параметри комунікації в будь-який час. Див. розділ «Доступні варіанти й вибір параметрів комунікації» нижче.
 • Виконання договору, надання Рішень і обслуговування клієнтів
 • Керування заявками щодо прийому на роботу
 • Адміністрування онлайн-навчання, тестування й сертифікації
 • Сприяння проведенню конференцій, вебінарів та інших заходів
 • Захист компанії Cisco, наших користувачів, вебсайтів і Рішень та інших осіб

Надаючи компанії Cisco особисті дані (наприклад, ім’я, адресу електронної пошти й номер телефону) третьої особи, Ви гарантуєте, що маєте відповідний дозвіл такої особи. Зокрема, це стосується випадків, коли Ви пересилаєте знайомим довідкові або маркетингові матеріали чи надсилаєте пропозиції щодо заповнення вакансій. Треті сторони можуть відмовитися від отримання майбутніх повідомлень. Для цього потрібно перейти за посиланням у початковому повідомленні або надіслати Запит щодо конфіденційності.

У деяких випадках компанія Cisco й залучені треті сторони можуть автоматично збирати дані за допомогою файлів cookie, веб-журналів, веб-маяків та інших подібних засобів. Щоб отримати докладніші відомості, ознайомтеся з наведеним нижче розділом «Використання файлів cookie та інших технологій».

Ваші права на конфіденційність

Нам потрібна Ваша допомога в підтриманні точності й актуальності Ваших особистих даних. Ми надаємо Вам можливості щодо отримання доступу до Ваших особистих даних, їхнього виправлення, припинення використання або видалення.

 • Використовуйте Інструмент керування профілем Cisco, щоб переглядати або редагувати в режимі онлайн свої особисті дані й налаштування на сайті Cisco.com.
 • Коли компанія Cisco виконує роль «контролера даних», відповідно до чинного законодавства про захист даних Ви можете звертатися безпосередньо до неї із запитами на доступ до інформації, її виправлення, вилучення, заперечення та видалення свого профілю, як описано на вебсайті та в документації конкретного Рішення, або надіслати запит, скориставшись формою Запиту щодо конфіденційності.
 • Коли компанія Cisco виконує роль «обробника даних», а Ви хочете реалізувати свої права на доступ і надіслати запит на виправлення, видалення чи вилучення, компанія Cisco спрямує Вас до розпорядника даних відповідно до чинного законодавства про захист даних.
 • Якщо Вам знадобиться додаткова допомога щодо отримання доступу до своїх особистих даних, їх виправлення, вилучення чи видалення, зв’яжіться безпосередньо з нами. Ми відповімо на Ваш запит протягом 30 днів або відповідно до чинного законодавства про захист даних. Якщо ми не зможемо задовольнити Ваш запит або нам буде потрібно більше часу, ми надамо Вам пояснення.

Наявні варіанти й вибір параметрів комунікації

Ми надаємо Вам можливість отримувати різну інформацію, пов'язану з нашою діяльністю, програмами, вебсайтами та Рішеннями. Нижче описано, як можна в будь-який час керувати параметрами комунікації.

 • Щоб скасувати передплату на відповідну рекламну розсилку, виконайте вказівки, наведені в отриманому від нас рекламному електронному листі.
 • Заповніть і надішліть цей формуляр або зверніться за адресою: Cisco Systems, Inc., Privacy Office, 170 West Tasman Dr., San Jose, CA 95134, США. Не забудьте вказати своє ім’я, адресу електронної пошти, отримане повідомлення, спосіб доставки (як-от поштою, електронною поштою, телефонним дзвінком, текстовим повідомленням), а також будь-яку додаткову інформацію про матеріали, які Ви більше не хочете отримувати.
 • Щоб скасувати передплату на послугу коротких повідомлень («SMS»), надішліть відповідь на отримане SMS-повідомлення з текстом «STOP», «END» або «QUIT».

Описані вище варіанти не поширюються на службові сповіщення або інші необхідні повідомлення в межах певних програм, вебсайтів і Рішень. Такі службові повідомлення періодично надходитимуть, доки Ви не скасуєте чи не припинете користування згідно з відповідними положеннями й умовами. Із Вашого дозволу ми також можемо надавати Ваші особисті дані третім особам (діловим партнерам або постачальникам компанії Cisco), щоб вони могли надсилати Вам відомості про вебсайти, програми, продукти й послуги, які можуть Вас зацікавити. Щоб заборонити Cisco надавати Вашу Особисту інформацію третім особам у маркетингових цілях, подайте Запит щодо конфіденційності.

Користуючись або взаємодіючи з нашими вебсайтами, Рішеннями або з нами, надаючи нам особисті дані в інший спосіб, Ви погоджуєтеся з тим, що ми можемо надсилати Вам повідомлення з питань безпеки, конфіденційності й адміністрування. Наприклад, дізнавшись про порушення системи безпеки, ми можемо спробувати сповістити Вас про це, розмістивши повідомлення на наших вебсайтах, надіславши Вам електронний лист або зв’язавшись із Вами в інший спосіб.

Розкриття Ваших особистих даних

Особисті дані можуть обробляти треті особи з метою здійснення нашої комерційної діяльності, надання, аналізу, удосконалення, збереження й персоналізації наших Рішень і вебсайтів, щоб надсилати маркетингові та інші повідомлення, пов’язані з нашою діяльністю, а також для інших цілей, якщо вони дозволені чинним законодавством або Ви надали нам на них свою згоду.

Особисті дані можуть бути розкриті в такі способи:

 • У межах компанії Cisco і будь-якої з наших дочірніх компаній у всьому світі з метою обробки даних, таких як маркетинг, бізнес-операції, відповідність вимогам, безпека, функціональність вебсайту чи Рішень або зберігання.
 • Діловим партнерам, постачальникам послуг, уповноваженим представникам третіх сторін або підрядникам для надання вебсайту, Рішень, послуги чи здійснення транзакції за Вашим запитом. Зокрема, це стосується таких випадків: обробка замовлень і транзакцій за кредитними картками, хостинг вебсайтів, розміщення системи реєстрації для участі в семінарі, процесів продажу та перед/післяпродажної підтримки, забезпечення роботи служби підтримки.
 • Діловим партнерам або постачальникам Cisco, щоб вони могли надавати Вам інформацію про свої продукти чи послуги. Щоб заборонити Cisco надавати Вашу Особисту інформацію третім особам у маркетингових цілях, подайте Запит щодо конфіденційності.
 • У контексті (або під час будь-яких переговорів щодо) злиття, продажу активів компанії, консолідації чи реструктуризації, фінансування або повного чи часткового придбання нашого бізнесу іншою компанією.
 • У відповідь на запит про надання інформації від уповноваженого органу або третьої сторони, якщо ми вважаємо розкриття інформації належним чи обов’язковим відповідно до будь-якого застосовного закону, правової норми або судового наказу.
 • Працівникам правоохоронних органів, органів державної влади або іншим третім особам, якщо це необхідно для дотримання судового порядку або вимог національної безпеки, для захисту прав, власності чи безпеки компанії Cisco, наших бізнес-партнерів, Вас або інших осіб, а також відповідно до інших вимог чинного законодавства.
 • У зведеній формі, після анонімізації та/або вилучення ідентифікаційних даних, у вигляді, який практично не дає можливості здійснити ідентифікацію особи.
 • За умови попереднього сповіщення та Вашої згоди на надання доступу.

Захист Ваших особистих даних

Ми вживаємо обґрунтованих і належних заходів, щоб захистити довірені нам особисті дані, і поводимося з ними відповідно до цієї Заяви про конфіденційність. Компанія Cisco застосовує фізичні, технічні й організаційні заходи безпеки, призначені для захисту Ваших особистих даних від випадкового або незаконного знищення, утрати, зміни, несанкціонованого розкриття або доступу. Ми також вимагаємо від наших постачальників захищати таку інформацію від випадкового або несанкціонованого знищення, утрати, унесення змін, розкриття без наданого дозволу або доступу до неї в умовах наших угод із ними.

Зберігання та ліквідація особистих даних

Ми зберігатимемо Ваші особисті дані протягом терміну, необхідного для виконання цілей, для яких їх зібрано. Ми зберігатимемо й використовуватимемо Ваші особисті дані в межах, необхідних для виконання вимог бізнесу, юридичних зобов’язань, вирішення суперечок, захисту наших активів, а також забезпечення здійснення наших прав і угод.

Ми не зберігатимемо особисті дані у формі, яка дає змогу ідентифікувати особу, якщо мету, для якої були зібрані особисті дані, було досягнуто, і немає жодної юридичної чи комерційної потреби зберігати такі особисті дані. У подальшому дані будуть ліквідовані, видалені, анонімізовані та/або усунуті з нашої систем.

Використання файлів cookie та інших технологій

На ресурсах Cisco використовуються автоматичні інструменти збирання даних, наприклад, файли cookie, убудовані посилання, пікселі, теги й вебмаяки. Ці інструменти збирають певну стандартну інформацію, яку нам надсилає Ваш браузер (як-от IP-адресу, MAC-адресу, послідовність натискань і дані телеметрії).

Ці інструменти допомагають зробити Ваші відвідування наших вебсайтів і використання Вами Рішень більш зручними, ефективними й персоналізованими. Ми також використовуємо інформацію для покращення наших вебсайтів і Рішень, а також для надання кращих послуг і забезпечення більшої результативності, щоб краще зрозуміти Ваш потенційний інтерес до наших вебсайтів і Рішень і надавати Вам більш релевантну рекламу та інший контент.

Ми співпрацюємо з третіми сторонами, щоб показувати рекламу на нашому вебсайті й керувати показом нашої реклами на інших сайтах. Наші сторонні партнери можуть використовувати файли cookie або інші подібні технології, щоб показувати Вам рекламу на основі Ваших інтересів та історії перегляду вебсайтів. Якщо цей тип сторонньої реклами вимкнено, загальні неперсоналізовані оголошення й надалі відображатимуться.

Щоб отримати докладнішу інформацію або заборонити рекламу на основі Ваших інтересів, див. Як компанія Cisco використовує інструменти автоматичного збирання даних.

Щоб оновити налаштування файлів cookie, натисніть посилання «Файли cookie» внизу будь-якої сторінки на цьому вебсайті. Крім того, Ви можете використовувати інші інструменти для керування файлами cookie та подібними технологіями. Наприклад, у Вашому інтернет-браузері можуть бути елементи керування, які обмежують використання файлів cookie вебсайтами, які ви відвідуєте.

Автоматизоване прийняття рішень

Ми обробляємо особисті дані як автоматизовано, так і ручними методами. Автоматизовані методи часто використовуються відповідно до чинного законодавства для полегшення ручної обробки. Якщо таке автоматизоване прийняття рішень може вплинути на права й законні інтереси особи, ми надамо цій особі можливість поцікавитися рішенням або подати запит на перевірку даних уручну. Ручна перевірка може здійснюватися співробітниками Cisco або довіреними сторонніми партнерами, які працюють за дорученням Cisco.

Посилання на вебсайти

Ми можемо надавати посилання на інші сторонні вебсайти й послуги, які не підлягають контролю з боку компанії Cisco та регулюються політикою конфіденційності третьої сторони, а не цією Заявою про конфіденційність. Рекомендуємо переглядати заяви про конфіденційність, розміщені на вебсайтах, які Ви відвідуєте, та програмах, які використовуєте.

Форуми й тематичні чати

Якщо Ви берете участь в обговоренні на форумі, у місцевій спільноті або тематичному чаті на вебсайті Cisco, пам’ятайте, що надана там інформація (як-от Ваш загальнодоступний профіль і коментарі) стане доступною для широкого загалу. Її можуть використати для зв’язку з Вами, надсилання небажаних повідомлень або для інших цілей, які не підлягатимуть Вашому контролю чи контролю компанії Cisco. Крім того, майте на увазі, що окремі форуми та чати можуть мати додаткові правила й умови. Компанія Cisco не несе відповідальності за особисті або будь-які інші дані, які Ви надасте на цих форумах. Щоб надіслати запит на видалення Ваших особистих даних із нашого блогу або форуму спільноти, надішліть Запит щодо конфіденційності. У деяких ситуаціях ми не можемо видалити всі Ваші особисті дані й коментарі. У таких ситуаціях ми надамо Вам відповідь і пояснення.

Захист конфіденційності дітей

Компанія Cisco закликає батьків та опікунів активно контролювати діяльність своїх дітей в інтернеті. Компанія Cisco свідомо не збирає особисті дані в дітей без відповідної згоди батьків або опікунів. Якщо Ви вважаєте, що ми могли без відповідної згоди отримати особисті дані від особи, яка за місцевим законодавством не досягла відповідного віку, повідомте нам про це, як описано в розділі «Запитання, коментарі й наші контакти». Ми вживемо належних заходів, щоб усе з'ясувати й вирішити проблему.

Міжнародне передавання, обробка та збереження особистих даних

Оскільки організація Cisco працює в усьому світі, ми можемо передавати Ваші особисті дані представництву Cisco в Сполучених Штатах Америки, будь-яким дочірнім компаніям Cisco в усьому світі, а також третім особам і діловим партнерам у різних юрисдикціях, як зазначено вище. Подібним чином доступ до особистих даних може бути надано в країнах, де веде діяльність організація Cisco або її дочірні компанії. Cisco передасть Ваші особисті дані відповідно до затверджених механізмів передавання, а також будь-яких чинних місцевих юридичних вимог.

Використовуючи наші вебсайти й Рішення або надаючи нам будь-які особисті дані, Ви (наскільки це дозволено чинним законодавством) погоджуєтеся на передавання, обробку та зберігання таких даних за межами Вашої країни проживання, де стандарти захисту даних можуть відрізнятися.

Компанія Cisco використовує низку методів для захищеного передавання особистих даних у всьому світі.

 • Сертифікація конфіденційності АТЕС

  Глобальна програма щодо конфіденційності Cisco, яку змальовано в цій Заяві про конфіденційність, відповідає вимогам Системи правил міжнародної конфіденційності (CBPRs), визначеної Азійсько-Тихоокеанським економічним співробітництвом (АТЕС), і вимогам щодо визнання конфіденційності для обробників даних (PRP) АТЕС. Система APEC CBPR та PRP визначає стандарти захисту особистих даних під час їх передавання між учасниками АТЕС. Докладніше про стандарти конфіденційності АТЕС, систему CBPR та PRP читайте на сайті CBPR. Ми отримали сертифікацію, що стосується бізнес-процесів усіх міжнародних операцій, під час яких ми обробляємо особисті дані, передаємо їх нашим партнерам у всьому світі або отримуємо такі дані від них. Щоб переглянути наші сертифікати, див. системний каталог APEC CBPR і каталог APEC PRP.

  Щоб отримати докладніші відомості про обсяги нашої участі або подати запит через Національні програми BBB, звернутися до нашого представника з питань звітності, натисніть на офіційну печатку:


  Cisco Systems Inc. confirmation seal
   
  Cisco Systems Inc. confirmation seal
 • Обов’язкові корпоративні правила (ЄС) – контролер (Binding Corporate Rules – Controller, BCR-C)

  Глобальні правила політики й програма компанії Cisco щодо забезпечення конфіденційності отримали схвалення відповідних регуляторних органів Іспанії, Нідерландів, Польщі та інших країн ЄС як такі, що забезпечують додаткові запобіжні заходи для захисту конфіденційності, фундаментальних прав і свобод фізичних осіб у контексті передавання особистих даних, що захищається законодавством ЄС. Обов’язкові корпоративні правила Cisco як власника даних («Binding Corporate Rules – Controller», BCR-C) забезпечують дотримання в організаційних одиницях Cisco відповідних запобіжних заходів під час передавання особистих даних користувачів із ЄС у будь-які точки світу.

  Примірник наших правил BCR-C можна знайти в нашій Глобальній політиці забезпечення конфіденційності. Докладніше про обов’язкові корпоративні правила можна дізнатися на сайті Європейської комісії.

 • Рамкова угода щодо захисту конфіденційності даних між ЄС і США, розширений регламент Сполученого Королівства для рамкової угоди щодо захисту конфіденційності даних між ЄС і США та рамкова угода щодо захисту конфіденційності даних між Швейцарією і США

  ЄС/Сполучене Королівство (включно з Гібралтаром)/Швейцарія – передавання Особистих даних США

  Коли ми передаємо Особисті дані з Європейського Союзу («ЄС»), Європейської економічної зони («ЄЕЗ»), Сполученого Королівства («Великобританія») (включно з Гібралтаром) і Швейцарії до країн, які не мають нагоди користуватися рішенням про достатність заходів, ми можемо покладатися на Стандартні договірні положення, Обов’язкові корпоративні правила – власник даних або інші юридичні механізми передавання з відповідними гарантіями захисту Особистих даних. Крім того, Cisco Systems, Inc. та її дочірні компанії в США (надалі разом «Cisco-U.S.») дотримуються рамкової угоди щодо захисту конфіденційності даних між ЄС і США (EU-U.S. DPF), розширеного регламенту Сполученого Королівства для рамкової угоди щодо захисту конфіденційності даних між ЄС і США та рамкової угоди щодо захисту конфіденційності даних між Швейцарією і США (Swiss-U.S. DPF) щодо передавання персональних даних із ЄС, ЄЕЗ, Сполученого Королівства (включно з Гібралтаром) і Швейцарії до США.

  Рамкова угода щодо захисту конфіденційності даних

  Компанія Cisco (США) підтвердила Міністерству торгівлі США, що дотримується принципів рамкової угоди щодо захисту конфіденційності даних між ЄС і США щодо обробки Особистих даних, отриманих із ЄС та ЄЕЗ, залежно від рамкової угоди щодо захисту конфіденційності даних між ЄС і США та зі Сполученого королівства (включно з Гібралтаром), відповідно до умов розширеного регламенту Сполученого Королівства для рамкової угоди щодо захисту конфіденційності даних між ЄС і США. Компанія Cisco (США) також підтвердила Міністерству торгівлі США, що дотримується принципів рамкової угоди щодо захисту конфіденційності даних між Швейцарією і США щодо обробки Особистих даних, отриманих зі Швейцарії відповідно до рамкової угоди щодо захисту конфіденційності даних між Швейцарією і США. Якщо виникає будь-який конфлікт між умовами цієї Заяви про конфіденційність онлайн та рамковою угодою щодо захисту конфіденційності даних між ЄС і США, розширеним регламентом Сполученого Королівства для рамкової угоди щодо захисту конфіденційності даних між ЄС і США та рамковою угодою щодо захисту конфіденційності даних між Швейцарією і США, принципи рамкових угод щодо захисту конфіденційності даних мають переважну силу. Щоб отримати додаткову інформацію про програму рамкової угоди щодо захисту конфіденційності даних і переглянути нашу сертифікацію, відвідайте вебсайт рамкової угоди щодо захисту конфіденційності даних.

  Відповідно до принципів рамкової угоди щодо захисту конфіденційності даних Компанія Cisco (США) зобов’язується виконати таке:

  • Компанія Cisco (США) несе відповідальність за обробку особистих даних відповідно до правил щодо конфіденційності даних, які отримує та які може передати третім сторонам, що діють як її представники. Компанія Cisco (США) дотримується стандартів конфіденційності даних під час передавання всієї Особистої інформації з ЄС, ЄЕЗ, Сполученого Королівства (включно з Гібралтаром) і Швейцарії (приклади такого передавання див. у пункті «Надання доступу до Ваших особистих даних»), зокрема положень про відповідальність за подальше передавання. У певних ситуаціях компанія Cisco-США може бути зобов’язана розкрити особисті дані у відповідь на законний запит державних органів, зокрема для дотримання вимог державної безпеки чи правоохоронних органів. Компанія Cisco (США) зобов’язується захищати всю Особисту інформацію, отриману від країн-членів Європейського союзу (ЄС), Європейської економічної зони («ЄЕЗ»), Сполученого Королівства («Великобританія») (включно з Гібралтаром) і Швейцарії (приклади особистих даних, які обробляє Cisco в разі використання наших вебсайтів і Рішень, а також у разі взаємодії з нами, див. у розділі «Збирання й використання особистих даних») відповідно до чинних принципів рамкової угоди щодо захисту конфіденційності даних, забезпечувати доступність Особистої інформації, отриманої від осіб, у межах їхніх індивідуальних прав, коли Cisco є розпорядником Особистої інформації (див. розділ «Ваші права на конфіденційність»). Крім того, Cisco визнає право громадян ЄС, ЄЕЗ, Сполученого королівства (включно з Гібралтаром) і Швейцарії надсилати запит на доступ до своїх даних, поки вони знаходяться в США, а також виправляти, змінювати та доповнювати неточні або неповні дані. Зазначені особи також мають право вимагати видалення особистої інформації, яка була оброблена з порушенням принципів рамкової угоди щодо захисту конфіденційності даних. Суб’єкти, зацікавлені в доступі до своїх даних, повинні переглянути розділ «Розкриття Ваших особистих даних», щоб дізнатися, як зв’язатися з нами, або подати онлайн-запит щодо конфіденційності.

  • Згідно з принципами рамкової угоди щодо захисту конфіденційності даних між ЄС і США, розширеного регламенту Сполученого Королівства для рамкової угоди щодо захисту конфіденційності даних між ЄС і США та рамкової угоди щодо захисту конфіденційності даних між Швейцарією і США, Компанія Cisco (США) зобов’язується вирішувати скарги щодо Вашої конфіденційності й збору чи використання нами Ваших Особистих даних, переданих до США відповідно до принципів рамкових угод щодо захисту конфіденційності даних. Особи з ЄС, ЄЕЗ, Сполученого королівства (включно з Гібралтаром) і Швейцарії, які мають запити чи скарги щодо рамкових угод стосовно захисту конфіденційності даних або будь-які запитання чи занепокоєння щодо обробки або міжнародного передавання їхніх Особистих даних Компанією Cisco (США), мають спочатку звернутися до Компанії Cisco (США), подавши Запит щодо конфіденційності онлайн.
  • Компанія Cisco (США) також зобов’язується передавати невирішені скарги щодо конфіденційності відповідно до принципів рамкових угод до США, де до них буде застосовано незалежний сторонній механізм вирішення суперечок, а саме Службу із забезпечення принципів рамкових угод щодо захисту конфіденційності даних (DPF Services), що послуговується Національними програмами BBB. Якщо Ви не отримали своєчасне підтвердження Вашої скарги або якщо Вашу скаргу не було розглянуто задовільно, відвідайте сайт https://bbbprograms.org/programs/all-programs/dpf-consumers/ProcessForConsumers для отримання додаткової інформації та подачі скарги. Послуга надається безкоштовно.
  • Якщо Ваша скарга щодо рамкової угоди не може бути розглянута через вищезазначені канали, за певних умов Ви можете розпочати процедуру обов’язкового арбітражу для розгляду деяких залишкових претензій, не врегульованих іншими механізмами правового захисту. Див. https://www.dataprivacyframework.gov/s/article/G-Arbitration-Procedures-dpf?tabset-35584=2.
  • На компанію Cisco–США поширюються повноваження Федеральної торгової комісії США.

Урегулювання скарг

Компанія Cisco зобов’язується вирішувати скарги й проблеми, що стосуються Вашої конфіденційності, а також збору й використання нами Ваших Особистих даних. Якщо Вас щось непокоїть щодо Вашої конфіденційності та збору й використання нами Ваших Особистих даних або у Вас є скарга щодо цього, зв’яжіться з нами за допомогою Форми запиту щодо конфіденційності.

Щоб подати скарги чи висловити занепокоєння щодо Вашої конфіденційності та збору чи використання нами Ваших Особистих даних, переданих до США відповідно до принципів рамкових угод, перегляньте положення Рамкових угод щодо захисту конфіденційності даних.

Крім того, Ви можете звернутися по допомогу в наглядовий орган із захисту даних у своєму регіоні. (Зауважте, що головне представництво компанії Cisco в ЄС розташоване в Нідерландах. Тому головним регулювальним органом у ЄС для нас є Нідерландська служба Autoritiet Persoonsgegevens.)

Оновлення цієї Заяви Cisco про конфіденційність

Час від часу ми можемо оновлювати цю Заяву про конфіденційність. Оновлену версію Заяви про конфіденційність буде опубліковано тут із зазначенням дати внесення змін. Якщо до Заяви про конфіденційність буде внесено істотні зміни, ми можемо додатково повідомляти про це в інші способи. Зокрема, ми можемо розмістити повідомлення на наших вебсайтах або надіслати Вам сповіщення. Якщо Ви продовжуєте користуватися нашим вебсайтом після набуття чинності змін, це означає, що Ви приймаєте ці зміни, погоджуєтеся з ними й визнаєте їх зобов’язальну силу.

Ця Заява про конфіденційність Cisco була оновлена й набула чинності 26 вересня 2023 року.

Щоб переглянути попередню версію Заяви про конфіденційність, натисніть тут.

Запитання, коментарі й наші контакти

Ми цінуємо Вашу думку. Просимо надсилати запитання або коментарі щодо цієї Заяви про конфіденційність за допомогою Запиту щодо конфіденційності або надіславши лист із сайту:

Керівник служби захисту інформації
Cisco Systems, Inc.
170 West Tasman Dr.
San Jose, CA 95134 USA (США)

Фахівець із захисту інформації у Північній та Південній Америці 
Cisco Systems, Inc.
170 West Tasman Dr.
San Jose, CA 95134 USA (США)

Європа, Близький Схід і Африка, спеціаліст із питань конфіденційності (EMEA)
Cisco Systems International BV
Haarlerbergweg 13-19,
1101 CH Amsterdam-Zuidoost, Netherlands (Нідерланди)

Фахівець із захисту інформації в Азії, Тихоокеанському регіоні, Японії та Китаї (APJC)
Cisco Systems (USA) Pte Ltd 80
Pasir Panjang Road
Lvl 25, Maple Tree Business City 2,
Сингапур 117372

Заява про конфіденційність

Стислий викладЩоб дізнатися про додаткові пропозиції Cisco, див. документи щодо конфіденційності даних на порталі Cisco Trust Center

Зв’язок із нами

Електронна пошта: Форма запиту щодо конфіденційності

Поштова адреса: Cisco Systems, Inc.
Legal Department
170 West Tasman Dr.
San Jose, CA 95134 USA (США)